Sorularınız İçin

WHATSAPP : 0532 341 45 12

Sorularınız İçin

WHATSAPP : 0532 341 45 12
İç Döşeme Onarımı

İç Döşeme Tamiri Nasıl Yapılır?

Plastik, Deri ve Vinleks yüzeylerde kılcal yüzey desenleri araç tip ve donanımlarına göre farklılık göstermesine rağmen, geliştirilen özel onarım teknikleri sayesinde orijinal yüzey deseni ile ayırt edilemeyecek nitelikte başarı sağlamaktadır.

Otomobil kumaşında hasar veya aracın zemin halısında yıpranma gibi hasarlarda onarım yapılabilmektedir. Aracın kumaşındaki orjinal malzeme yapısı ve özellikleri analiz edilerek, aynı orijinal malzeme ve renge göre hasarlı bölgeye uygulama yapılır. Bu sayede araçta görsel, estetik eksiklikler nedeniyle oluşacak değer kayıpları engellenmiş olur. Böylece aracın ikinci el satışında değer kaybının önüne geçilebilir.

Hangi Oto Döşeme Hasarları Tamir Edilebilir?

Araç içi sigara yanığı gibi geri dönüşü zor olabilen hasarlarda dahi araç döşeme tamiri yapılabilmektedir. Oto deri koltukta yırtık titizlikle temiz gerektiren bir hasardır. Aynı zamanda aracın plastik döşemesindeki çizikler de iç döşeme tamir sistemi ile hasarlı parça değiştirilmeden tamir edilebilir. iç döşeme onarım sistemiyle hasarlı parça, değiştirilmeden ve çoğu zaman tamir sonrası fark edilmeyecek şekilde ve azami düzeyde tamir edilir.

Arama Talep Formu

İletişim bilgilerinizi bırakınız ve Youtoo Detaling ekibi sizi arayarak sorularınızı cevaplasın.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Zamanında Teslim
Profesyonel Ekip
Memnun Müşteri

Hemen Ara

Uygun fiyat avantajları ve kaliteli hizmetlerden faydalanmak için hemen ara

0 312 219 11 01