Sorularınız İçin

WHATSAPP : 0 532 341 45 12

Sorularınız İçin

WHATSAPP : 0 532 341 45 12

Sorularınız İçin

WHATSAPP : 0 532 341 45 12

YOUTOO Detailing aracınız için butik konsept altında özel uygulamalar yapan, Türkiye’nin detay stüdyosudur. Yıllardır boya düzeltme ve parlatma, boya koruma çözümleri, seramik kaplama, şeffaf boya koruma filmi uygulamaları, cam filmi uygulamaları gibi sektörde tecrübe gerektiren, usta ellere bırakılması gereken işlerde kendimizi geliştirdik. Detaylı iç temizlik ve dezenfeksiyon, deri onarımı ve boyama, lokal ya da tam parça boyama, plastik aksam boyama, silik tuş tamiri, sigara yanıkları. tamiri gibi tecrübe gerektiren işleri bünyemizde topladık. Bu sayede aracınızın ihtiyaç duyduğu her bakımı, YOUTOO Detailing çatısı altında tamamlayabiliyoruz.

2017 yılı EKİM ayından itibaren Beştepeler Mahallesi’ndeki Via flat iş merkezindeki detay kompleksimizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

YOUTOO Detailing sayısız marka ile işbirliği içerisindedir. Dünyaca ünlü markaları müşterilerimizle buluştururken güncel teknolojiyi takip ediyor, dünya trendlerini takip ederek en yeni ürünleri kullanıyoruz. HENDLEX,GYEON ,KOCHCEHİME, MENZARNA,RUPES.

Hemen Ara

Uygun fiyat avantajları ve kaliteli hizmetlerden faydalanmak için hemen ara

0 312 219 11 01