Cam Filmi

Cam filmi bir aksesuar olmayıp ışık ve ısı kontrolü sayesinde daha güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi için tercih edilen bir uygulamadır. Uygulandığı aracın camının daha estetik görünmesini sağlayan cam filmi, metalize veya seramik katmanlardan oluşan bir tabaka oluşturur.

Devamını Oku

Detaylı İç Temizlik

Detaylı iç temizlik, aracınızın tamamının steril olması için yapılan bir uygulamadır. Koltuk, tavan ve taban döşeme, konsol detayları, pencere ve camlar, kapı panelleri, bagaj, torpido detaylı temizlikte uygulamanın yapıldığı alanlardır. Temiz ve ferah bir yolculuk yapabilmeniz için detaylı temizlik önemli bir detaydır.

Devamını Oku

Nano Kaplama

Nano Kaplama uygulamalası standart boya koruma uygulamalarından daha uzun ömürler vadeden, yüzeyde hidrofobik ve UV korumalı ekstra bir tabaka oluşturan ürünlerle yapılan bir boya koruma uygulamasıdır.

Devamını Oku

Seramik Kaplama

Aracın dış aksamlarında gün geçtikçe meydana gelebilecek olan zararları önlemek adına yapılan seramik kaplama, uygulandığı yüzeyler üzerinde yeni bir katman oluşturur ve boyaya kimyasal olarak bağlanarak boyanın yeni bir parçası haline gelir.

Devamını Oku

Şeffaf Boya Koruma

Şeffaf koruma filmi (PPF-Paint Protection Film) araç yüzeyini koruma amaçlı seçilebilecek en üst seviye koruma yöntemidir. Kullandığımız ultra şeffaf boya koruma filmleri yoldan gelebilecek taş vb ufak cisimlere karşı, ufak park hasarları ve kapı açmaları sonucu oluşabilecek boya kalkmalarına karşı boya yüzeyini gerçek anlamda korur.

Devamını Oku

Sorularınız İçin

WHATSAPP

0532 341 45 12

Arama Talep Formu

İletişim bilgilerinizi bırakınız ve Youtoo Detaling ekibi sizi arayarak sorularınızı cevaplasın.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Zamanında Teslim
Profesyonel Ekip
Memnun Müşteri

Hemen Ara

Uygun fiyat avantajları ve kaliteli hizmetlerden faydalanmak için hemen ara

0 312 219 11 01